Mobil

40 Dolar Değerinde; 3 Gün Şarj Ömrü Olan Telefon

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok şikayetçi olduğu konulardan bir tanesi de şarj ömrünün yeteri kadar uzun olmaması. Söz ettiğimiz telefon bu şikayetlere yeterince çözüm getirecek gibi gözüküyor. 40 Dolar gibi düşük bir ücretle satışta olan bu akıllı telefon, fiyatının yanında 3 gün giden batarya ömrü ile dikkatleri üzerinde topluyor. Şimdi BLU EGERY JR adlı telefon ile ilgili haberimizin detaylarına bakalım.

 

UZUN ŞARJ ÖMRÜ, EN UYGUN FİYAT: BLU EGERY JR

Bu telefon fiyatından da anlaşılacağı üzere giriş seviyesinde. Ekran çözünürlüğü 480×800 aralığında. Büyüklüğü ise 4 inç kadar. Toplam olarak 4 çekirdeğe sahip 1.3 GHz hızında MediaTek MT6571 işlemciyle çalışıyor. Ayrıca 512MB yerel hafızası, MicroSD desteği var ve 256MB RAM ile birlikte çalışıyor.

40 Dolar Değerinde; 3 Gün Şarj Ömrü Olan Telefon

Telefonun işletim sistemi de Android’in en eski sürümlerinden bir tanesi olan Android 4.4 KitKat… VGA ön kamerası, 3.2MP arka kamerası bulunuyor. Ancak telefonda 3G ve üzeri desteklenmiyor. Düşük ayarda özelliklerin yer aldığı bu telefonda 2G Edge bağlantısı destekleniyor. Ancak bu düşük özelliklere karşın 3000mAh bataryası oldukça iyi bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca çift SIM desteği var. Bu batarya özelliğinin bulunması nedeniyle telefon toplamda 72 saate kadar kullanılabiliyor.

Telefonun tasarımı ise beyaz ve siyah renk seçeneklerinden oluşuyor. Ayrıca arka kapağı plastikten yapılmış. Amazon’da satılan bu telefonu satın almak için 39.99 dolar gibi oldukça uygun bir oranı cepten çıkarmanız gerekiyor.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu