Mobil

Aklı Büyük Eni İnce:Vivo X5 Max

Dünyanın en ince telefonu Vivo X5 Max göz alıcı tasarım şıklığıyla birlikte akıllı telefon kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Cep telefonunun gelişmiş sistematik özelliklerinin yanı sıra tasarımına da bu denli önem verilmesi Vivo X5 Max kullanıcılarını oldukça memnun edecek gibi gözüküyor. Yalnızca sistemsel özelliklere değil beraberinde telefonun şıklığına da önem veriyorsanız Vivo X5 Max sizin için güzel bir alternatif olacaktır.

Vivo X5 Max modelinden önceki en ince telefon olan Oppo R5 4,8 mm kalınlığa sahipti. Fakat kulaklık girişine sahip olmayan Oppo R5 modelini tam anlamıyla kusursuz olarak tanımlayabilmek ne yazık ki mümkün değildi. Yalnızca Bluetooth aracılığıyla kullanılabilen kulaklık ses kalitesi açısından Oppo R5 kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmıştı.
Şuan için dünyanın en ince telefonu olarak tanımlanan Vivo X5 Max boyut olarak 4,75 mm kalınlığında. Vivo X5 Max modelini Oppo R5 telefonundan daha iyi kılan özelliğiyse Oppo’dan daha ince olmasına rağmen kulaklık girişi bulundurması. Dünyanın en ince cep telefonu Vivo X5 Max modelinde Bluetooth kullanmak zorunda kalmadan kulaklığınızı rahatça kullanabilirsiniz.

Aklı Büyük Eni İnce:Vivo X5 Max
Aklı Büyük Eni İnce:Vivo X5 Max
İnce Telefon, Güçlü Sistem Özellikleri
Vivo X5 Max telefonunu iyi kılan yalnızca tasarım özellikleri değil. 4,75 mm kalınlığında olan Vivo X5 Max 5,5 inç kalınlığında AMOLED ekrana sahip. Bünyesinde 1,7 GHz 4 çekirdekli Cortex-A53 ve beraberinde 1,0 GHz 4 çekirdekli Cortex-A53 yonga seti barındırıyor. O kadar ince olmasına rağmen Vivo X5 Max 16 GB depolama alanıyla birlikte 2 GB RAM’e sahip. Sony’nin ürettiği IMX 214 sensörünü kamerasında barındıran Vivo 13 MP arka, 5 MP ön kameraya sahip. Vivo X5 Max modelinin 22 Aralık 2014 tarihinden sonra ortalama 485 $ fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
Vivo X5 Max Tanıtım Videosu

Oppo R5 İşte Dünyanın en İnce Telefonu

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu