AndroidMobil

Android 5.0.2 Lollipop, Nexus 7 için Yayınlandı

Reklam

Google’ın en son yayınladığı Nexus’ları güncelleme kapsamına alan Android 5.0 güncellemesi, birçok hata ve eksikliği de beraberinde getirmişti. Bunun ardından Google, bu hata ve düzeltmeleri tamamlayarak Android 5.0.1. olarak yeni bir güncelleme daha yayınlamıştı. 2012 yılında ise Google Asus‘la ortak olarak ürettiği tablet olan Nexus 7 için, Android 5.0.2 güncellemesini yayınladı. Böylelikle yine Nexus 7 hedef alınarak yapılan Android 5.0.1 güncellemesi, cihaza adapte edilmeden, 5.0.2 güncellemesine geçilmiş oldu.

Android 5.0.2 Lollipop, Nexus 7 için Yayınlandı
Android 5.0.2 Lollipop, Nexus 7 için Yayınlandı
2012 senesinde üretilen Nexus 7’leri kapsayacak olan yeni Android güncellemesinin ise, Nexus’lar dışında kullanılmayacağı gündemde. Zira Nexus 7’ye yönelik yayınlanmış olan fabrika dosyaları ele alındığında, cihazın yapı numaralarının üretilen diğer Nexus’lardan daha farklı olduğu görülmekte.

2012 üretimi bir Nexus 7 cihazına sahipseniz, ayarlar bölümünü kontrol ederek güncelleme yapabilirsiniz. Yapacağınız yeni güncelleme ile, önceki güncelleme ile meydana gelen hata ve eksikleri giderebilmeniz mümkün olacak.

Konuyla alakalı yorumlarınızı, aşağıdaki yorum panelimizden ücretsiz olarak diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu