Teknoloji

Anket: Sizce İdeal Ekran Boyutu Hangisi?

Reklam

Akıllı telefon pazarında birbirinden güzel, çeşitli sınıflarda (giriş-orta-yüksek), özellikleri farklı bir çok seçenek var. Bugünlerde akıllı telefon pazarını elinde bulunduran markalar 2016 amiral gemilerini tanıtmaya başladı. Hepsinin birbirinden değişik özellikleri bulunuyor ve dolayısıyla da biz kullanıcılara eşsiz bir seçme özgürlüğü. Kullanıma özelliklerine göre seçebileceğimiz yada teknik özelliklerine bakarak alacağımız bu akıllı telefonlarda acaba sizin için boyut önemli mi? En ideal ekran boyutu sizce hangisi?

Orta segment ve yüksek seviyedeki amiral gemilerinin ekran boyutları 6 inç boyutlarına ulaştı. Kullancıların bir bölümü bu tip telefonları tek elle kullanmakta zorlanıyor. Sİze göre ideal ekran boyutu ne olmalı? Sizin tercihiniz ne olur?

Kullanıcıların çoğu video izleme, yeni oyunları rahat oynayabilme, okuma, internette gezinme gibi işlevler için büyük ekranlı telefonları tercih ettiğini söyleyebiliriz. Fakat bu hepimiz için geçerli olmayabilir.

Lütfen anketi cevaplayınız.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu