Huawei

Bazı Huawei Modellerine Güncelleme Geleceği Açıklandı

Reklam

Huawei, tarafından yapılan açıklamalara göre Honor aile üyesi akıllı telefonlar en kısa süre içerisinde Marshmallow güncellemesi almaya başlayacak.

Huawei bir süre önce, kullanıcılarıyla Android 6.0 Marshmallow haritasını akıllı telefon kullanıcıları ile paylaşmıştı. Fakat hangi cihazın, ne zaman içerisinde yeni güncellemeyi alacağı kesin olarak belirtilmemişti. Bugünlerdeyse güncelleme konusuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Hindistan resmi Twitter hesabı olan “Huawei Honor”, Honor ailesine mensup akıllı telefon modellerinin Android 6.0 Marshmallow güncellemesini ne zaman alacaklarını duyurdu. Üreticinin resmi Twitter hesabından verilen bilgilere göre, Huawei Honor 4x, Honor 4C, Honor 6, Honor 6 plus, Honor 7 akıllı telefon modelleri tarih 2016 Şubat’ı gösterdiğinde yeni Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başlayacak.

Huawei yukarıda belirtmiş olduğumuz akıllı telefon modelleri hakkında net, resmi açıklamalar yaptı. Fakat şimdilik Huawei’nin diğer akıllı telefon modelleri Android 6.0 güncellemesini alacak mı, eğer alacaksa hangi tarih içerisinde güncelleme yapılacak bilinmiyor. Tahmini olarak yıl sonuna doğru Huawei P8 ve Mate 8 gibi üst düzey kullanım özelliklerine sahip akıllı telefon modellerinin yeni güncellemeyi alabileceğini düşünüyoruz.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu