Teknoloji

Beşiktaş Taraftarları, Vodafone Karakartal ile Takımlarına destek olacak

Aynı zamanda Beşiktaş’ın ana sponsoru olan Vodafone, kısa süre önce duyurduğu Vodafone Karakartal servisi ile, Vodafone kullanıcısı Beşiktaş taraftarlarının takımlarına destek olabileceklerini açıkladı.

Uygulanacak kampanya sayesinde Beşiktaş taraftarı Vodafone kullanıcıları, ayda tarifelerine ek olarak 1-3-5 TL’lik ödeme yaparak, takımlarına destek olabilecekler.

Beşiktaş taraftarlarının yapacağı bu desteklerden 1 TL için herhangi bir paket bulunmazken, 3 ve 5 TL’lik paketler içinse bedava konuşma, internet ve Sms bulunuyor.

3 liralık ek ödeme yapan Vodafone Karakartal kullanıcıları ayda 100 dakika konuşma, 5 liralık ek ödeme yapan aboneler ise ayda 100 dakika konuşma, 100 SMS ve 100 MB mobil internet kullanım hakkı kazanıyorlar.
Vodafone-karakartal
Aynı zamanda bu ek ödemeyi yaparak takımına destek olan Beşiktaş taraftarları, hediye vip, oyuncularla resim çektirme, Vodafone Arena’yı gezme imkanı ve imzalı forma ile top kazanma şanslarını elde edebilecekler.

Vodafone Karakartal’a üye olmak için yapılması gerekenler şunlardır;

Vodafone Karakartal’a geçmek için Vodafone abonesi olan Beşiktaşlıların istedikleri pakete göre ‘BJK1’, ‘BJK3’ veya BJK5 yazıp 1903’e göndermeleri yeterli olacaktır.
Beşiktaşlı birçok yönetici ve futbolcudan gelen açıklamalarda ise, taraftarların bu kampanya sayesinde takımlarına destek olabileceklerini ve Beşiktaş markasını daha ileriye taşıyabileceklerini söylediler.

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”4_3twt0gioE”]

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu