Htc

HTC Hima (One M9) Prototipi Görselleri İnternette

Reklam

HTC One M9 ya da diğer ismiyle Hima hakkında şu ana dek çok şey söylendi, konuşuldu. Telefonda 20 Megapiksellik ana kameranın var olacağı raporlandı. HTC geçen yıla göre sızıntı performansını azaltmış durumda. Geçen yıl One M8 hakkında nerdeyse her dakika sızıntı olmuşken, Hima’da olmadı.
Bugünlerdeyse elimizde büyük bir bilgi var. Fransa merkezli Nowhereelse.fr sitesi HTC Hima’nın prototipine ilişkin olduğu söylenen bazı görselleri yayınladı. Bütün görkemiyle kendinden bahsettiren prototip, tasarım konusunda HTC One M8’le benzer. Ancak arkada 20 Megapiksel olduğu iddia edilen büyük bir kamera bulunuyor. Tabii ki burada değişik bir konu daha öne çıkıyor. Biraz zaman tüneli yaparsak HTC’nin Duo Camera teknolojisini tekrar kullanacağı, fakat değişik bir tarzda olacağı raporlanmıştı. Belki de bu büyük kamerada bu çözüm yapılmıştır. Fakat şu anki görüntü daha iyi bir çözünürlük kalitesi olduğunu işaret ediyor.
Altın, gri ve gümüş renk seçeneklerinde piyasaya sürüleceği söylenen HTC One M9 veya diğer adıyla Hima, 1 Mart tarihinde tanıtılacak.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu