LG

Kavisli Ekranı İle Alışılmışın Dışında Bir Telefon LG G Flex 2

Reklam

Dünyada ilk defa Güney Kore’de satışa sunulmaya hazırlanan kavisli ekranla farklı bir sunumu göz önüne getiren G Flex 2 ile kendinizi şımartın. Alıcı kesimler tarafından oldukça farklı bulunan kavisli ekranın asıl amacı yüzünüzün eğimini takip ederek böylelikle mikrofonda çıkan ses kalitesini arttırmaktır. Film severler ve oyun tutkunları için de yatay durumda tutulduğunda görüntü açısından muazzam bir platform oluşturmaktadır.

LG G Flex 2

LG G Flex’in sahiplerine sunduğu sihirli tuş özelliği ile kısa yol denetimlerinizi çok kolay bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda günlük hayatta dikkatsizlikten kaynaklanan telefondaki çizilmelere karşı telefonun arka kapağının kendi kendini yenileme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede telefonunuz her zaman temiz ve yeni gibi duracaktır. LG G Flex’de bulunan gerçek RBG Poled ekran daha kaliteli görüntüler almanıza olanak sağlayacaktır. Tasarlanan kavisli ekran beraberinde kavisli bir batarya özelliğini de beraberinde getirmektedir. Kavisli batarya yapısı telefon kullanıcılarına uzun pil ömrü sağlaması açısından da oldukça tercih edilebilecek bir telefondur.

Reklam

LG G Flex 2

Fotoğraf kalitelerinizde de 13 megapiksellik kamerası ile de sizlere mükemmel çekimler yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Telefonda bulunan çift pencere özelliği ile de ekranı iki ayrı bölmeye ayırarak birden fazla işlerinizi kolay ve pratik bir şekilde yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ekran açıp kapama özellikleri ise çift tıklama ile gerçekleştirilmektedir. Telefonun özelliklerini sayısal veriler üzerinden anlatmak gerekirse kavisli ekran 5,5 inç büyüklüğüne sahiptir. Akıcı bir kullanıma olanak sağlayan 2 GB’lık DDR4 RAM bulunmaktadır. Bahsetmiş olduğumuz 13 megapiksel kameranın yanı sıra ön kamera tutkunlarına 2,1 megapiksellik ön kamera olanağı sunmaktadır. Donanımsal ve yazılımsal özellikleri ile farklı bir sunuma yelken açan bu telefon alıcılar tarafından oldukça tercih edilecek bir model olacak gibi gözükmektedir.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Cevap Yazın

Reklam
Başa dön tuşu