Lenovo

Lenovo Vibe P1 İçin Güncelleme Geldi

Android’in son sürümünden faydalanmak isteyen Lenovo Vibe P1 kullanıcılarına müjde. Vibe P1 modeli için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi sonunda geldi.

Lenovo diğer sektörlerde olduğu gibi mobil cihaz sektöründe de ilerlemeye devam ediyor. Vibe P1 modeli için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı.

Lenovo Vibe P1 İçin Güncelleme Geldi
Bildiğiniz üzere Vibe P1, 5000 mAh gibi ortalamanın üzerinde pil ömrüyle mobil cihaz sektöründe büyük bir yankı uyandırmıştı. Önemli özellikleriyle beraber gayet uygun bir fiyatla satışa sunulan Lenovo Vibe P1, önemli sayıda kullanıcının tercihi olmuştu.
2015 yılının sonlarında piyasaya sürülen Lenovo Vibe P1 için Marshmallow güncellemesi geldi. Vibe P1 VE p1A42 kullanıcıları bugünlerde telefonlarını güncelleyebilecekler. Lenovo şiketinin güncellemeye dair yayınladığı mesaj şöyle: Önümüzdeki birkaç gün içerisinde Vibe P1 ve P1A42 için Marshmallow güncellemesinin sunulmasını bekliyoruz.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu