Samsung

Samsung Galaxy Note 6 Suya Dayanıklı Olacak

Gelen duyumlara göre Samsung‘un yeni S-Pen’li phableti suya dayanıklı olmasının yanında ayrıca modelde iris tarayıcı da olabilir.

Haberlerimizde de belirttiğimiz gibi MWC 2016‘ da Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘yi kullanıcılara tanıtmış ve kongrenin en dikkat çeken ürünlerinden olmayı başarmıştı. Cihazların tasarımları çok fazla ilgi çekmişti ancak dikkat çeken bir başka özellikleri de IP68 sertifikası ve suya / toza karşı dayanıklı olmalarıydı.

Samsung Galaxy Note 6 Suya Dayanıklı Olacak

Aslında Samsung Galaxy S5 modelinde suya dayanıklılık özelliğini kullanmıştı. Ancak Samsung 2015 yılında piyasaya sürdüğü Galaxy S6 ve diğer modellerde suya dayanıklılığı tercih etmedi.

Bildiğiniz gibi Samsung Galaxy Note 6 ürününü tanıtacak. S-Pen ile beraber gelecek olan Galaxy Note 6 Sammobile’ in haberine göre IP68 sertifikası ile geleceği yani suya ve toza dayanıklı olacağı bir tasarıma sahip olacak.

Cihazın tahmin edilen diğer özellikleri ise şöyle olacak;

Öncelikle tasarım olarak Galaxy S7 Edge ile benzer olarak geleceği ifade ediliyor. Bunun yanında 5.8″ büyüklüğünde Quad HD ekran, 4GB ya da 6GB bellek, Qualcomm Snapdragon 820 / Samsung Exynos 8890 Yonga seti ile gelmesi bekleniyor.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu