Samsung

Samsung: Galaxy S7 Active Geliyor

Samsung Galaxy S7 Active mi geliyor?

Sızıntıların efendisi @evleaks Evan Blass yine bomba gibi bir haberi sosyal medya twitter üzerinden paylaştı.

Evan Blass Hindistan' ın ünlü ihracat sitesi Zauba internet sitesinden bir ekran görüntüsü paylaştı. Burdan anladığımız kadarıyla Samsung, SM-G891A model numarası olan bir akıllı telefonu test için Hindistan' a göndermiş görünüyor. 

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S6 Active SM-G890A model numarası ile adlandırılmıştı. Evan Blass' ın paylaştığı tweette gördüğümüz model numarasına göre çok büyük ihtimalle Galaxy S7 Active olabilir. 

Sızıntıların efendisi @evleaks bu model numaralarının birbirine çok yakın olmasının basit bir ürün kodu değişikliği olabileceğini de belirtiyor. 

@evleaks' in paylaştığı bu sızıntı eğerki Galaxy S7 Active modelini işaret ediyorsa muhtemelen daha önceki Galaxy Active modelleri gibi oldukça güçlü bir yapıya ve dayanıklılığa sahip olacak demektir. Ayrıca Active modellerinin yüksek kapasitede bataryaya sahip olabileceklerini hatırlatalım. Galaxy S6 Active 3500mAh batarya ile geldiğini hatırlatmamızda fayda var. 

 

 

Hindistan' da yayın yapan ihracat sitesi Zauba' da görülen bu liste aynı zamanda muhtemelen Galaxy S7 Active modelinin ekran boyutu hakkında da bilgiler veriyor. 

Muhtemel Samsung Galaxy S7 Active ekran boyutu 5.1 inç.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu