Samsung

Samsung Galaxy Serisine Marshmallow Geliş Tarihi

Marshmallow’un tanıtıldığı tarihten itibaren günümüze dek gerçekten uzun bir zaman geçmiş bulunmakta. Artık akıllı telefon üreticisi firmalarda bu güncellemeyi ürünleriyle birlikte dağıtmaya başlamak zorunda. Geçtiğimiz ay hangi cihazların Marshmallow güncellemesini ne zaman alacağı açıklanmıştı.

TimesNews kaynaklı verilere göre Android 6.0’a ilk olarak Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ güncellenecek. Aralık ayından itibaren bu cihazların güncelleme alacağı belirtiliyor.

Aynı zamanda Galaxy S6 ve S6 edge modelleri içinde 2016 Ocak’tan itibaren güncelleme gelmeye başlayacak. Galaxy Note Edge ve Note 4 için Şubat’tan sonra güncelleme yapılması bekleniyor.

Bir diğer yandan ilk aşamada kalan S5 ve Galaxy Alpha serilerinin Android 6.0 güncellemesini hangi tarih aralıklarında alacağı bilinmiyor. Bu durum Samsung Galaxy A8, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy E7 ve Galaxy E5 modelleri içinde geçerli.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu