Teknoloji

Star Wars Filmleri Dijital Platformlara Geliyor

Reklam

Star Wars sevenlerine harika bir haber. Elde edilen bilgilere göre ünlü Star Wars serisinin tüm filmleri, çok kısa bir süre sonra dijital platformda yer alacak.

Şimdiye kadar yayımlanmış tüm Star Wars filmleri nihayetinde dijital platform vasıtasıyla indirime sunulacak. Bundan sonra internet üzerinden indirilmeye açık olacak olan seri, iTunes, Amazon Instant Video, Xbox Video ve Google Play gibi daha farklı birçok video platformu için 10 Nisan tarihinde geliyor.

Star Wars Filmleri Dijital Platformlara Geliyor

Serinin filmleri film başı ücretlendirme ile 20 dolardan satılacak, tüm bölümleri almak isteyen kullanıcılar için ise 90 dolarlık bir fiyat ödeyerek yaklaşık 30 dolarlık bir indirim yapılacak. Bununla birlikte "İnternetten indirmek varken neden satın alayım ki?" diyen seri tutkunları için ise yapılan açıklamaya göre özel bölümler ve ilginç ayrıntılar da bu serinin içerisinde olacak.

Yüksek çözünürlüğe sahip bu filmler, rahatlıkla akıllı televizyonlarınızdan izlenebilecek. 20th Century Fox tarafında filmlere eklenmiş ayrıntıları ve yayınlanmamış sahnelerin de içinde bulunacağını tekrar hatırlatalım. Star Wars serisi tutkunlarının bu fırsatı kaçırmayacağını düşünüyoruz.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu