Mobil

ZTE Axon 2 Sistem Özellikleri, Tasarımı

Çin merkezli iş yapan teknolojik ürün üreticileri Android sektörüne de el atmış durumda. Birçok Android telefon, saat ve tablet Çin pazarında üretilip dünyaya sunuluyor. Bu telefonları en çok ön plana çıkaran özellikleri yüksek özelliklerine karşın fiyatlarının uygun olması olarak görülüyor.

Çin merkezli üreticilerden bir tanesi de ZTE. Bu sefer ZTE tarafından hazırlanan yeni amiral gemisinden haberlerimiz var. Yeni amiral gemisi olması beklenen bu telefonun ismi ZTE Axon 2…

ZTE Axon 2 Sistem Özellikleri, Tasarımı

TENAA sertifika kurumu aracılığıyla internet platformuna verileri düşen bu telefonun özellikleri ve fiyatı ile ilgili birçok konu gün ışığına çıkmış durumda.

ZTE Axon 2 Teknik Özellikleri;

Telefonun büyüklüğü 5.5 inç kadar olacak. Ayrıca ekranında Quad HD çözünürlük mevcut olacak. Ayrıca Qualcomm’un geliştirmiş olduğu Snapdragon 820 işlemciden gücünü alacak. 64GB yerel depolama alanı var olan bu telefonda 4GB RAM desteği var olacak. Ayrıca 8MP ön kamera, 20MP arka kamera gibi özellikler söz konusu olacak. Telefonun işletim sistemi ise Android Marshmallow 6.0 olarak tercih edilirken fiyatının 599 dolar olacağı düşünülüyor. 4GB RAM ve 20MP kamera gibi oldukça ileri seviye teknik özellikleri bulunmasına karşın fiyatı oldukça uygun olacak.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu