Instagram ‘a Bomba Güncelleme

Instagram ‘a Bomba Güncelleme

Paylaş

Sosyal paylaşım ağları arasında önemli bir yere sahip olan Instagram’ a yeni bir güncelleme geldi.

Daha önceki yazılarımızda duyurduğumuz gibi 2014 yılının istatistik verilerine göre Instagram kullanıcı sayısı anlamında Twitter’ ı geride bırakmıştı. Bu gelişimine devam eden Instagram’ a yeni gelen güncelleme ile birlikte 5 yeni filtre eklendi. Bu filtreler; Perpetua, Crema, Aden, Slumber ve Ludwing…

Instagram ‘a Bomba Güncelleme

Instagram ‘a Bomba Güncelleme


Instagram’ da kullandığınız filtreleri kendi isteğinize göre sıralamanız mümkün. Kullanım kolaylığını arttırmak açısından en çok kullandığınız filtreleri en yukarı, daha az kullandıklarınızı ise arka plana koyabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Instagram’ da yeni yapılan yorumları görebilmek için sayfayı yenilememiz gerekiyordu. Ancak bu son yapılan güncelleme ile buna gerek kalmadan yorumları görebileceksiniz. Instagram güncellemesinde bu konuyu da ele alarak bir iyileştirme yapmış.

[button url=”http://www.androidegel.com/Kategori/sosyal-medya-2″ target=”e.g. _blank or _self” style=”cyan” size=”e.g. small, medium, large”] Sosyal Medya Haberleri [/button]

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir