LG G5 Android Oreo Güncellemesi Alacak!

Bir zamanların amiral gemisi LG G5 sahiplerine müjdeli bir haberimiz var. LG' densızan haberlere göre G5 Android Oreo güncellemesi alacak.

LG G5 Android Oreo Güncellemesi Alacak!

Paylaş

LG Android Oreo güncellemeleri ile ilgili takipçilerine LG G6 ve V30 modelleriyle birlikte beklenen bir sürpriz yapmıştı. Ana modeller için Oreo güncellemesi duyurulduktan sonra eski amiral gemisi olan LG G5 Android Oreo için güncelleme alıp almayacağı merak konusu olmuştu.

Fakat sonrasında LG G5’in de ilgili güncellemeye sahip olacağı duyuruldu ve beraberinde LG V20 modelinin de oreo güncellemesi alan LG telefonları kervanına katıldı.

LG G5 Android Oreo Güncellemesi İndirilebilecek

LG G5 Android Oreo Güncellemesi Alacak!

LG G5’e Android Oreo güncellemesi geleceğine ilişkin söylentiler daha güncelleme resmiyet kazanmadan büyük bir heyecan oluşmasına neden olmuştu. Ardından LG G5 Android Oreo güncellemesinin Güney Kore’de daha önce ardından da genel olarak dünyada kullanıma sunulacağı ortaya çıktı.

Güncellemeye ilişkin kaynak kodlarının yayınlanması LG G5 Android Oreo güncellemesine resmiyet kazandırmış oldu.

LG G5 Android Oreo güncellemesini alacak. Ancak bu telefon sahipleri için üzücü bir haberimiz daha var. Android Oreo güncellemesi bu telefon için sunulan son büyük güncelleme olacak. Yani diğer büyük Android güncellemelerine sahip olamayacaklar.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir