Samsung Game Launcher 2, Oyunlara Güç Katıyor!

Samsung, Game Launcher uygulamasında güncelleme yaparak yeni özellikleri kullanıcılara sundu. Game Launcher 2.0 ile oyunlar artık daha akıcı çalışma imkanına sahip. Samsung Game Launcher 2 ile ayrıca diğer uygulamalarınızı da hızlandırabileceksiniz.

Samsung Game Launcher 2.0

Paylaş

Geçtiğimiz yıl Samsung, Galaxy S6′ yı satışa çıkardıktan hemen sonra  Game Launcher adını verdiği bir uygulamayı kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Bu uygulama sayesinde, Samsung Game Launcher üzerine attığınız oyunu başlatma sırasında cihazınızın belleğini yani RAM’ ini temizlik yapılıyor ve gereksiz servisler uyku moduna geçiyor bu sayede oyun daha akıcı ve hızlı açılmasını sağlıyordu. Samsung Game Launcher hatta oyun içi FPS’yi ayarlamanıza imkan veriyordu.

Uygulamalarınıza Hız Katın
Samsung, Game Launcher uygulamasında bugün geniş bir güncelleme yayınlayarak yeni bir arayüz ve yeni özellikler sundu. Yeni ve güncellenmiş Game Launcher 2.0 ile uygulama arayüzü baştan aşağıya değişiyor. Bununla birlikte Game Launcher 2.0 ile oyun haricinde kullandığınız diğer uygulamaları da hızlandırabiliyorsunuz.

Game Launcher 2.0’ın özellikleri arasında Game Discovery ve My Diary yer alıyor. Game Discovery ile kullanıcının oyun geçmişi ve tercihlerine dayalı olarak özelleştirilmiş oyun önerileri sağlanıyor. My Diary ile ise oyun kayıtlarını analiz ederek kayıt altına alabiliyorsunuz.

Samsung Game Launcher 2.0

Galaxy S7, S7 edge, S6 ve S6 Edge gibi üst düzey akıllı telefonlar için güncellenen Game Launcher 2.0, yeni güç tasarrufu özelliği ile kullanıcıların oyun oynama sürelerini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Samsung Game Launcher 2 ile oyun dışı uygulamaları kapatma, bildirimleri kapatma, geri tuşunu kilitleme ve ekran görüntülerini kaydetme gibi özellikler de gelmiş durumda.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et
 1. Orhan Gürbüz dedi ki:

  Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi
  Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu, Bakırköy, Taksim, Kadıköy, Avcılar, Beylikdüzü, Maslak ve Beşiktaş’ta bulunan şubelerinde alanında uzman eğitmenlerini bir araya getiriyor ve temel – mesleki atölyeleri ile farklı bir kurs anlayışı sunuyor.
  http://www.fotografcilikkursu.com.tr/
  #fotoğrafçılıkkursu #fotoğrafçılıkkursları #fotoğrafçılıkeğitimi

 2. Damla Dinler dedi ki:

  3 şirket, 10 hizmet markası ve 12 eğitim markası ile; e-ticaret, turizm, iklimlendirme, tekstil, gayrimenkul, organizasyon, yeme içme, satış ve pazarlama ile satış sonrası hizmetler başta olmak üzere kişi ve kurumlara profesyonel eğitim, danışmanlık ve koçluk desteği sunuyor.
  http://www.orhangurbuz.com/
  #orhangürbüz #eğitmen #danışman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir