SamsungTeknoloji

Galaxy Note 4 Pil Gücü 4 Kat Artıyor

Akıllı telefonlar birçok konuda kullanıcılarına geçerli çözüm yolları sunarken pil gücü konusunda bir türlü beklentileri karşılayamadı. Fakat Galaxy Note 4’de pil gücünü 4 kat daha artırabiliyoruz.

Akıllı telefon üreticileri kullanım esnasında kullanıcıların rahatsız olmaması için daha fazla enerji kaynağı sağlamasına rağmen ağır ve kalın pilleri kullanmaktan kaçınıyor. Hal böyle olunca pil sorununa çözüm getirmek için ek ürünler kullanmak gerekiyor. Uzun zamandır mobil cihazlar için farklı kategorilerde birçok ürün geliştiren Zerolemon bu sefer Note 4’ün pil gücünü artırdığını iddia ederek karşımıza çıktı.

Galaxy Note 4 Pil Gücü 4 Kat Artıyor
Galaxy Note 4 Pil Gücü 4 Kat Artıyor
Samsung kullanıcıları heyecanla beklediği Galaxy Note 4 modelini oldukça beğenmişti. Zerolemon, Samsung Galaxy Note 4 modelinde mevcut bulunan enerjiyi 4 katına çıkaracak pilli kılıf üretti. Akıllı telefon dünyasında daha önce LG G3 için 9.000 mAh güç sağlayan bir kılıf tasarlanmıştı. Şimdi ise güç seviyesi 10.000 mAh’e kadar ulaştı.
Amazon’da 60 dolara satışa sunulan bu ürün Galaxy Note 4 telefonunun enerjisini önemli ölçüde artırırken aynı zamanda bu kılıf aynı zamanda telefonu sert darbelere karşı da koruyor.
Galaxy Note 4 Pil Gücü 4 Kat Artıyor
Galaxy Note 4 Pil Gücü 4 Kat Artıyor

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu