AndroidMobilSamsung

Galaxy Note 4 Android Lollipop için hazırlanıyor

Google‘ ın, Android yeni sürümü Lollipop tanıtımı yapması üzerinden belli bir süre geçmesine rağmen teknoloji devi Samsung kendi akıllı telefonlarına Android Lollipop güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmadı. Bununla birlikte yoğunlukla Samsung haberleri yapan SamMobile internet sitesi Samsung’ un amiral gemisi Galaxy Note 4 telefonu için yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Android Lollipop arayüzlü Galaxy Note 4 yüklü bir video paylaştı. Yazımızın en altında bu videoyu izleyebilirsiniz.

Bu videoyu incelediğimizde ise Android 5.0 sürümüyle gelecek değişiklikleri görebiliyoruz. Samsung bilindiği üzere telefonlarında kendi uygulamalarına da yer veriyor. Videoda bir çok uygulamanın materyal tasarıma geçiş yapıldığını görmekle beraber bazı uygulamaların şu anki tasarımlarını koruduğunu görüyoruz.

SamMobile internet sitesinin yayınladığı bu videoda Lollipop güncellemesi ile birlikte Note 4 kamerasına 2 yeni özellik eklendiğini görüyoruz. Yavaş ve hızlı çekim modları Note 4 kamerasına eklenmiş gözüküyor. Bu iki yeni mod Galaxy Note 4 kullanıcıları tarafından bakalım beğenilecek mi?

android-lollipop-galaxy-note-4-uzerinde-goruldu
Android Lollipop, Galaxy Note 4 Üzerinde Görüldü
Yayınlanan videoda ve haber yazısında Android Lollipop güncellemesinin Note 4 telefonuna ne zaman güncelleneceğine dair bir bilgi verilmezken, yapılan bu çalışmaların sona doğru geldiğini görüyoruz. Samsung firmasının bu çalışmaları kısa bir süre içinde sonlandırıp Galaxy Note 4 ve diğer güncel akıllı telefonlarına yayınlamasını bekleniyor.

Galaxy Note 4 Android Lollipop 5.0 videosu ;

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu