Giyilebilir Teknoloji

Modanın Yeni Trendi; Giyilebilir Teknoloji

Özellikle Avrupa başta olmak üzere, Türkiye’de de farklı tarzlarda moda esintilerine şahit olmak mümkün. Ancak özellikle moda da aksesuarlara bakıldığında, son birkaç yıl içerisinde aksesuar olarak giyilebilir teknolojinin tercih edildiğini rahatlıkla görebiliriz. Cep telefonları ile paralel kullanım özelliğine sahip olan bu cihazları, akıllı telefon fiyatlarına edinmek mümkün.
Hem kişiye daha klas bir görünüm kazandıran, hem de teknoloji daha rahat kullanma imkanı sunan giyilebilir teknoloji ürünleri, artık moda ve tarza yön veren ürünler olmaya başladı. Giyilebilir teknolojinin modanın vazgeçilmezleri arasında olduğunu sadece sokaktaki normal vatandaşlarda gördüğümüz gibi, artık Paris moda haftalarında bile rahatlıkla görebilmekteyiz.

Modanın Yeni Trendi; Giyilebilir Teknoloji
Modanın Yeni Trendi; Giyilebilir Teknoloji
Ünlüler tarafından da oldukça rağbet gören akıllı saatler, akıllı bileklikler ve hatta şarj etme özelliğine sahip çanta ve elbiseler, artık gittiğimiz her yerde karşımıza çıkmaya başladı.
Modanın yeni trendi giyilebilir teknoloji ürünlerinin, 2015 yılı içerisinde daha etkin bir şekilde kullanılacağı şüphesiz. Giyilebilir teknolojinin moda haftalarına ve sokak modasına damga vurması hakkındaki düşüncelerinizi, yorum panelimizden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan

Özellikle akıllı telefonlara karşı ilgisi bulunan yazarımız, güncel haberleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu