Samsung

Note 5’e de Android 7.0 Nougat Geliyor!

Samsung’ un, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için Android 7.0 Nougat deneme testlerine yani beta testlerine başladığını biliyoruz. Yeni Android versiyonu Nougat’ ı Galaxy Note 5′ e de hazırlamaya başlayan firma güncelleştirme politikasına devam ediyor.

Üstelik Note 7 felaketinden sonra telefonu akıllı telefon piyasasından geri çekmesiyle, Note serisinin son üyesi olmayı devam ettiren Galaxy Note 5, şu anda düşen fiyatıyla piyasanın en iyi fiyat/performans telefonlarından biri olarak dikkat çekiyor.

note-5-nougat

Firmanın Note 7 faciasından sonra kampanyalarla desteklediği ve güvendiği telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için başlattığı Android 7.0 Nougat beta testlerinin ardından gözler Note 5’e çevrilmişti. “Acaba gönderirler mi?” diye merak uyandıran Note 5 güncellemesinin ise GFX Bench’te sızdırılmasıyla geleceği ortaya çıktı.

Şu anda kesin bir kanıt gibi olmasa da mantıken de Samsung’un Note 5’e Android Nougat vermesi şart. Özellikle Note 7 özelliklerinden bazılarını Note 5’e de getirerek hali hazırda hala en iyi telefonlardan biri olan Note 5, böylece daha performanslı ve daha tercih edilesi bir telefon haline gelebilir.

Nadir

Akıllı telefon konularına oldukça ilgili olan yazarımız, AndroideGeL Teknoloji Haber sitesi için yazıyor...

Bir Yorum

  1. Note 5 mi daha ne artık baya fiyasko oldu bu sene Samsung, toparlayamazlar bence baksana kaç milyar dolar zarar etmişler Note 7 patlamalarından…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu