Htc

Sense 7 Arayüzü, HTC’ye Ne Zaman Gelecek?

Google’nin ortaklığıyla üretilen Nexus ve GPE telefonların tamamı, Android işletim sistemini saf Android arayüzü ile kullanırlar. Bu arayüzü üretici firmaların aksine Google kendisi dizayn etmektedir. Android işletim sisteminin temel yüzü olarak kabul edebileceğimiz bu arayüzü, farklı mobil cihaz üreticileri, kendi cihazlarına odaklı bir şekilde düzenleyerek ürettikleri cihazlarda kullanmaktadırlar.

Android işletim sistemine sahip tüm cihazların, üretici firmaların kendilerine has geliştirdikleri arayüzleri içerisinde en beğenilen arayüz, HTC Sense olarak göze çarpmaktadır. Hem işlevsellik açısından hem de tasarım açısından son derece beğeni toplayan HTC Sense arayüzü, yeni versiyonunun ne zaman çıkıp hangi HTC cihazlarında kullanılacağı hakkında bir takım bilgiler de, teknoloji bloglarında yayınlanmaya başladı.

Şuanda kullanılan sürüm Sense 6, tüm fonksiyonlarını Sense 7 sürümüne aktarıp üzerine yeni özellikler eklenerek kullanıcıların beğenisine sunulacak. Twitter profili @LiabTooFer, Sense 7 hakkında bir takım bilgileri, Twitter hesabından duyurmaya başladı. Verilen bilgiye göre HTC, Sense 7 arayüzünü 2015 yılının Mayıs, Temmuz ayları arasında HTC Hima (HTC One M9) ile tanıtacak. Htc Hima akıllı telefonu ile ilgili hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde bir haber paylaşmıştık. Bilindiği gibi bu Twitter hesabı, HTC sızıntıları hakkında en güvenilir bilgiler sunan bir profil.

Sense 7 Arayüzü, HTC' ye Ne Zaman Gelecek?
Sense 7 Arayüzü, HTC’ ye Ne Zaman Gelecek?
Şu anlık profilin paylaştığı tek bilgi, 2013 model HTC cihazlara ( HTC One M7 gibi) Sense 7 güncellemesinin gelip gelmeyeceği konusunda, net bir bilginin olmadığı yönünde.

HTC Sense 7 Arayüzü Göründü HTC One M7, M8 ve Android 5.0 HTC Kategorisine ait Haberlerimiz

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu