Samsung

T-Mobile, Galaxy S6′ yı Gösterdi

Samsung Galaxy S6 ile merak uyandırmayı başaran Samsung, telefonun özellikleri hakkında üstü kapalı da olsa birçok bilgiyi paylaşsa bile, hala tasarımı hakkında fazla bir detay paylaşmaması, tüketicinin meraklı bekleyişini arttıran nedenlerden birisi olarak görülüyor. Galaxy S6' yı almayı düşünen veya düşünmeyen herkes, Samsung'un uyguladığı ilgi çekici ama beklenildiği kadar açıklayıcı olmayan tanıtımlar nedeniyle daha fazla merak ediyor.

Samsung önceki günlerde yayınladığı teaser ile, telefonu biraz daha ön plana çıkarmış ancak tasarım konusunda fazla detaya inmemişti. Ancak merakların giderilmesi adına daha cömert davranan Almanya kökenli GSM operatörü T-Mobile, kendi yayınladığı teaser ile merakları biraz daha gidermiş oldu.

Ancak T-Mobile'nin yayınladığı görsel  hem Samsung' tan daha bilgilendirici, hem de daha fazla kafa karıştırıcı olarak bulundu. Bunun en büyük nedeni ise, Samsung açıklamalarında hep, üreteceği iki telefonun da Galaxy Note 4 ve Note Edge ile benzerlik taşıyacağını ima etmesiydi.

Teknoloji kulislerinde dolaşan diğer bir söylenti ise, Samsung Galaxy S6' nın iki yönlü olarak eğimli bir ekran kullanılarak tasarlandığı yönündeydi. Görsele dikkatli baktığımızda ise, kilit tuşunun biraz daha ekranın geri tarafına çekilmiş olduğunu söylemek mümkün.

Her ne kadar T-Mobile'nin yayınladığı görsel, telefon hakkında Samsung'un paylaştığı bilgilerden bir tık daha açıklayıcı olsa da, hala beklenen o açıklamayı karşılayabilmiş değil.

Samsung’un yayınladığı son teaser videosu;

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu