AndroTablet

Toshiba 24 inç Ekranlı Tabletini Duyurdu

Toshiba ürün yelpazesini genişletmekte kararlı. Dünyanın en köklü teknoloji üreticilerinden Toshiba, 24 inçlik tabletini duyurdu.

Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Japon teknoloji devi, dev ekranlı Android tableti ile yeniden kendinden bahsettirmeyi hedefliyor. Geliştirdiği 24 inç ekrana sahip tabletin adı Toshiba The Shared Board. Tablette 1080 Full HD çözünürlüğe sahip, tam 24 inç büyüklüğünde ekran mevcut.

Toshiba'dan 24 inç Ekranlı Tablet
Toshiba’dan 24 inç Ekranlı Tablet
Tablette Android 4.2.1 Jelly Bean sürümü kullanılıyor. Bluetoot 2.1’inde yer aldığı tablet, MicroUSB, Miracast ve HDMI özelliklerine sahip olup, kablosuz ekran olma özelliğinede sahip. Tablet 1.8 kg ağırlığına sahip olup, ekranını PC ile paylaşmak mümkün. Tablette bulunan çoklu pencere özelliği ile, aynı ekranda 4 uygulamayı çalıştırma imkanı sunulmuş.

Toshiba TT301 “The Shared Board” şuan için Japonya’da satışa sunulmuş durumda. Ancak, Japonya teknoloji pazarının dışına çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu