Teknoloji

Turkcell 5 Farklı Dalda Ödül Kazandı

Reklam

Turkcell’in İnsan Kaynaklarında sunduğu yönetim, eğitim satış ve teknoloji alanlarındaki yöntemleri günümüzün en prestijli danışmanlık firmalarından birisi olan Brandon Hall tarafından ‘Mükemmeliyet Ödülü’ne layık görüldü. Turkcell, ABD’de düzenlenen ödül töreninde 5 ödül kazandı.

Turkcell Grup, İnsan Kaynakları dalındaki başarılı çalışmasıyla kazandığı ödüllerine uluslararası alanda yenileri ekleyerek yoluna devam ediyor. Brandon Hall’ın tarafından ABD’de düzenlenen Mükemmeliyet Ödülleri’nde Turkcell, IK dalındaki başarılı programlarıyla beş farklı kategoride “mükemmeliyet ödülü” kazandı.

Turkcell Dijital Akademi ilk ödülünü Brandon Hall’den aldı.Gelişim ve bilgi dalındaki uzmanlığını Türkiye’ye açıp eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlayan akademi ile Turkcell Akademi’yi “Eğitimde Mükemmeliyet” dalında “En İyi Genişletilmiş Kurumsal Eğitim Programı” gümüş ödüllerine layık gördü. Eğitimde yarattığı fırsat eşitliğiyle dünyanın dikkatini üzerinde toplayan Turkcell Dijital Akademi henüz bir sene dolmadan ilk ödülünü almış oldu.

Turkcell Akademi, liderlik gelişim programıyla “Yetenek Yönetimi ve İK’da Mükemmellik” dalında, “En İyi Liderlik Gelişim Programı” birincilik ödülünü kazandı. Aynı kategorideki “Turkcell Satış Prim Sistem Tasarımı Projesi ise “En İyi Ödüllendirme ve Takdir Programı” gümüş ödülünü kazandı.

“Satış Antrenmanları” programıyla “Satış ve Pazarlamada Mükemmeliyet” dalında “Satış Gelişim ve Performansında En İyi Program” gümüş ödülünü alan Turkcell ayrıca; One Life uygulaması ile “Teknolojide Mükemmeliyet” kategorisinde “İK Alanında En İleri Teknoloji / En İyi İşgücü Yönetimi Teknolojisi” bronz ödülüne layık görüldü.

Turkcell 5 Farklı Dalda Ödül Kazandı

Turkcell’in toplam beş kategoride kazandığı ödüllerle ilgili Turkcell Grup İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Banu İşçi Sezen bu konuşmayı yaptı: "Turkcell Grup olarak İK alanındaki çalışmalarımızda eğitim bizim için birinci sırada yer alıyor. Bir yıl önce 'dünyanın bilgisini milyonlara 7 gün 24 saat sunma' hedefiyle akademimizi dijitalleştirdik. Bir yılın ardından şu anda kendini geliştirmek isteyen herkesin başvurduğu önemli bir kaynak haline geldi. Tüm bunlara bir de uluslararası alanda takdir görmek bizi çok mutlu ediyor. Son olarak Brandon Hall tarafından layık görüldüğümüz 5 ödül; bizi hem gururlandırdı hem de işimizi ne kadar doğru yaptığımız ve bu alanda çalışmalarımızı geliştirerek devam ettirmemiz konusunda da teşvik etti. Bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da "Önce İnsan, Öncü Turkcell" hedefimiz doğrultusunda ödün vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz."

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu