Sosyal Medya

WhatsApp İçin 5 Yardımcı Uygulama!

WhatsApp’ta Bulunmasını İstediğiniz Özellikler İçin Destek Uygulamaları

WhatsApp her geçen gün büyük adımlar atarak gelişmeye devam ediyor. İlk günkü haliyle, bugünkü kullanılan hali arasında yıldızlararası mesafeler kadar fark var. Ancak buna rağmen hala WhatsApp kullanıcılarının özellikleri tam anlamıyla karşılanmış değil. Çünkü sistem ne kadar iyileşirse iyileşsin teknoloji kullanıcıları illa ki isteyecek yeni şeyler buluyor. Bu istekleri bir ölçü de olsa karşılayabileceğini düşündüğümüz 5 adet uygulamaya burada yer verdik.

WhatsAppLock

WhatsAppLock

İsmine bakınca emin olabiliriz ki uygulamanın WhatsApp mesajlarını kilitlemek amacıyla kullanılacağını düşündüğünüz. Elbette bu işlevi de var. Ancak sadece WhatsApp uygulamasını değil onunla birlikte diğer tüm mesajlaşma uygulamalarını şifreleyerek, mesajlarınıza erişilmesini engelliyor.
WhatsAppLock indir!

Booyah Video Chat for WhatsApp

Booyah Video Chat for WhatsApp

WhatsApp’de görüntülü konuşma desteğinin eksikliğinin büyük bir dezavantaj oluşturduğu konusunda hem fikir olsak gerek. Arkadaşlarınızla mesajlaşıyorsunuz, görüntü, ses, video paylaşımı yapabiliyorsunuz birde gelen son güncellemelerin ardından sesli olarak konuşabiliyorsunuz. Ancak görüntülü konuşma seçeneği mevcut değil. Bu eksiği gidermek için Booyah Video Chat for WhatsApp uygulamasını kurmanız yeterli olacak. Söz konusu uygulamayla birlikte artık arkadaşlarınızla görüntülü olarak kesintisiz bir şekilde konuşabilirsiniz.
Booyah Video Chat for WhatsApp İndir!

Parallel Space

Parallel Space

Telefonda aynı anda 2 farklı numaradan WhatsApp’a bağlanmak birçok kullanıcının ortak hayali olsa gerek? Patrondan, kız arkadaştan ve baş ağrıtan diğer arkadaşlardan kaçmak için oldukça güzel bir alternatif olarak gözüküyor. Parallel Space uygulamasıyla birlikte telefonunuzda ekstra bir WhatsApp hesabı daha kullanabileceksiniz. Yalnızca WhatsApp üzerinde değil aynı şekilde diğer uygulamalarda da ikinci hesap kullanımını aktif hale getirebiliyorsunuz.
Parallel Space İndir!

Magic Cleaner for WhatsApp

Magic Cleaner for WhatsApp

WhatsApp üzerinde medya dosyalarını paylaşmak çok kolay ve ücretsiz. Bu durum kullanıcıları paylaşım konusunda cezbediyor. İnsanlar artık her öğün yedikleri yemeğe kadar WhatsApp üzerinde arkadaşlarıyla paylaşımlarda bulunuyorlar. Bu durumda elbette bir süre sonra telefon hafızasında gereğinden fazla yer dolmasına neden oluyor ve sistem performansını kötü yönde etkilemeye başlıyor. Bu uygulama WhatsApp medya dosyalarını temizlemek ve sisteminizi daha kullanışlı hale getirmek için kullanabileceğiniz en güzel alternatiflerden biri olsa gerek.
Magic Cleaner for WhatsApp İndir!

WhatAlert

WhatAlert

WhatsApp kullanıcılarının bileceği üzere gizlilik ayarı yapılmadıysa arkadaşların en son hangi saat ve tarihte çevrimiçi oldukları görülebiliyor. Ancak gün içerisinde kaç kez çevrimiçi oldukları / uygulamaya baktıkları görülmüyor. WhatsApp kullanan arkadaşlarınızın günde kaç kez çevrimiçi olduklarını öğrenmek istiyorsanız WhatAlert uygulamasını kullanmanız gerekiyor.
WhatAlert İndir!

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Yorum

  1. Booyah Video Chat güzel gibi duruyor bu arada Whatsapp da görüntülü görüşme gelecekti bilginiz var mı arkadaşlar ne zaman gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu