Samsung

Yeni Samsung S6 ve Edge Türkiye fiyatı

Geçtiğimiz ay MWC 2015 etkinliğinde tanıtılan Samsung’un yeni nesil amiral gemi modelleri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in ülkemiz için satış fiyatları doğrulandı.

Samsung bu yeni nesil modelleri ile (Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge) sunduğu teknik özellikler ve tasarımı ile büyük beğeni toplamıştı.

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in Türkiye fiyatı daha önce Turkcell sayfasında ortaya çıkmıştı.

İspanya’da Mart başında yapılan tanıtımda fiyat bilgisi vermeyen Güney Koreli üretici herkesi merak içerisinde bırakmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda alışveriş sitesinde Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in satış fiyatlarını yayınlayan Turkcell, daha sonradan bu fiyatları kaldırmıştı.

Bu çelişkilere Samsung tarafından yapılan açıklama ile yeni modellerin fiyatları açıklanarak son nokta konuldu. Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre;
32 GB’lık Galaxy S6 2.499 TL
32 GB’lık Galaxy S6 Edge’in fiyatı ise 2.999 TL.
Galaxy S6 Ailesinin Türkiye Fiyatı Onaylandı

Daha önce ortaya çıkan fiyatlarla aynı fiyatı açıklayan Samsung, resmi sitesi üzerinden modelleri ön siparişe açmış durumda. Üstelik samsung.com.tr adresi üzerinden verebileceğiniz ön siparişlerde kablosuz şarj standı hediye ediliyor.

Ön siparişe açıklan Galaxy S6 modeli 32 GB ile 64 GB depolama seçeneği sunarken siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut.
Galaxy S6 Edge ise halihazırda sadece 32 GB seçeneği mevcutken siyah, beyaz ve altın renk seçenekleri ön siparişe sunulmuş durumda.

İlerleyen günlerde tüm depolama ve renk seçenekleri de satışa sunulacağını düşünüyoruz.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu