Samsung

Yeni yılda Samsung Note 4’de Yenileniyor

Zaman geçtikçe büyümeye devam eden phablet cihazlar pazarının en etkin isimlerinden Samsung Note 4 için, Snapdragon 810 işlemci modeli geliyor.
2015 yılında piyasaya sürülecek olan Note 4 phablet versiyonu Samsung tarafından yapılan basın açıklamasında duyuruldu. Piyasaya sürülecek olan yeni modelin performansı şimdi kullanıcıların elinde bulunan Note 4 cihazından daha fazla.

Yeni yılda Samsung Note 4’de Yenileniyor
Yeni yılda Samsung Note 4’de Yenileniyor!
Yeni sürümde 4G ağlara yönelik bağlantı hızını artırmak için LTE-A üç-bant birleştirme teknolojisi kullanılarak veri iletim limiti 450 Mbps’ye çıkarıldı. Samsung tarafından yapılan basın açıklamasında LTE-A özelliği ön plana çıkarılırken, işlemci modelinden bahsedilmiyor. Fakat YahooTech’de yayınlanan haberde Snapdragon işlemciden söz edilmiş.
Snapdragon 810 son teknoloji işlemci olarak tanımlanıyor. Bu sayede LTE-A kullanımının yanı sıra 4K video çekmeye ve oynatma fırsatı tanıyor. Telefonun 5.7 inç ekran, 1 6 megapiksel kamera, S-Pen ve 2,560 x 1,440 piksel çözünürlük gibi özellikleri aynı kalacak.

Samsung tarafından Note 4 yeni sürümünün çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi verilmedi. Fakat CES 2015 fuarında konuyla ilgili gerekli açıklamaların yapılması bekleniyor.

CES 2015 Fuarı Haberlerimiz

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu