Samsung: Katlanabilir Cihazları Gelecek Yıl Görebiliriz

Teknolojinin gelişmesiyle beraber Foldable yani katlanabilir cihazlar ile ilgili firmalar çalışmalarını sürdürüyor. Samsung firması bu katlanabilir cihazlar konusunda oldukça iddialı. Uzakdoğlu bir teknoloji sitesinin haberine göre firma gelecek yıldan itibaren katlanabilir cihazları piyasaya sürebilir.

Samsung: Katlanabilir Cihazları Gelecek Yıl Görebiliriz

Paylaş

Teknoloji devi Samsung, bir süredir katlanabilir akıllı telefonlar geliştirebilmek için çalışmalar yaptığını biliyoruz. Foldable (Katlanabilir) ürünler konusunda da ilerlemeler kaydeden teknoloji üreticileri, bilim kurgu filmlerini anımsatan bu teknoloji ile ilgili gelişmeler heyecanla bekleniyor. Uzakdoğulu teknoloji kaynağı ETNews‘ den gelen bilgilere göre Samsung firması gelecek yıldan itibaren katlanabilir akıllı cihazları görücüye çıkartabilir.

Samsung: Katlanabilir Cihazları Gelecek Yıl Görebiliriz

Gelen bilgilere göre OLED ekrana sahip olması beklenen akıllı telefonun katlandığında 5 inç bir telefona dönüşecek ve açtığımızda ise 7 inç boyutunda bir tablete dönüşecek. Teknik özellikler ve detaylar ile ilgili bilgiler şu an için mevcut değil. OLED ekranın bükülebilir bir teknolojiye mi sahip olacağı veya kullanılacak donanım gibi bilgiler henüz elimizde yok. Samsung bakalım katlanabilir cihazlar ile ilgili gelecek sene neler yapacak?

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Uğur

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.
Uğur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir