Yeni Galaxy S8’de Kamera Nasıl Açılacak?

Yeni Galaxy S8' de fiziksel bir HOME tuşu olmayacağını gelen sızıntı haberlerinden artık biliyoruz. Galaxy S7' de kamerayı home tuşuna hızlıca basarak açabiliyorduk peki şimdi nasıl kamera uygulamasını açacağız? İşte detaylar...

Yeni Galaxy S8'de Kamera Nasıl Açılacak?

Paylaş

Son birkaç yıldır Samsung akıllı telefon kullanmaya başladıysanız, kamerayı hızlı bir şekilde başlatmak için ana ekran düğmesine iki defa basıldığını biliyorsunuz. Bununla birlikte, şimdi Galaxy S8’in fiziksel bir ev düğmesi (HOME tuşu) olmayacağını bildiğimizden, telefonu açmak zorunda kalmadan ve ardından uygulamayı bulmak zorunda kalmadan kamerayı nasıl başlatacağız?

Galaxy S8 Plus’da Ayarlar kısmı görüntülendi ve “Gelişmiş Seçenekler” menüsünde “Quick Launch para Cámara” yazan bir seçenek var. Tüm metin İspanyolca olmasına karşın Google’da hızlı bir çeviri yaparsanız : “Kamerayı hızlı başlatma / kapama tuşuna iki defa basarak kamerayı açın.”

Dolayısıyla, bu sızdırılan görüntüden edindiğimiz bilgilere göre, Galaxy S8 veya Galaxy S8 Plus’da kamerayı hızlı bir şekilde başlatmak istiyorsanız, açma / kapama düğmesini hızlıca iki defa basacaksınız.

Yeni Galaxy S8'de Kamera Nasıl Açılacak?

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir