Uygulama

Android’e PUBG Oyunu Nasıl Yüklenir?

Kullanıcı beklentilerinin ne kadar yüksek olduğunu fark eden yapımcılar ilk olarak Çin merkezli dağıtmaya başladığı PUBG’yi diğer ülkelerde de indirilebilir hale getirmeye başladı. Şimdilik tüm ülkelerde indirme şansı mevcut olmasa da PUBG android oyununun Kanada’da indirilebilir hale geldiğini belirtmemiz gerekiyor.

Çin’den sonra bu ülkede oynanabilir hale gelen PUBG’nin kısa zaman içinde hızlı bir şekilde neredeyse tüm ülkelere yayılmaya devam edeceğini düşünüyoruz.

Android PUBG Sürümü Gerçeğiyle Aynı Mı?

Android’e PUBG Oyunu Nasıl Yüklenir?
Kaynak: That’s Game Bro

PUBG oyununun Android sürümü de aynı yapı taşları üzerine kurulmuş durumda. Yani aynı oyun motoru Unreal Engine 4 kullanılarak tasarlandı. İlave olarak 8 kilometre kare genişliğin bulunan Miramar isimli harita da PUBG Android sürümünde yer alacak. PC kullanıcılarının 30 dolar ödemekte olduğu bu ada Android için ücretsiz olarak kullanıma sunulacak.

iOS iPhone İçin Çıkacak Mı?

Oyun Android’e çıktıktan sonra mobil dünyanın diğer bir yüzü olan iOS’a çıkıp çıkmayacağı da şimdiden merak konusu oldu. Şuan için oyun yapımcılarından iOS’a çıkıp çıkmayacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmadığını belirtelim.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu