Uygulama

PUBG Mobile Güncellemesi Hangi Özellikleri Getirdi

PUBG Mobile sürüme büyük bir güncelleme geldi. Bu gelişmenin ardından merak edilenler arasında PUBG Mobile güncellemesi hangi özellikleri getirdi ve boyutu ne kadar gibi sorular merak ediliyordu. İşte konuya ilişkin önemli detaylar…

PUBG Mobile’da görülen bazı eksiklikler ve optimizasyon sorunları yeni bir güncellemeyi gerektiriyordu. Sonrasında bu oyuna yeni bir güncelleme geleceğine ilişkin söylentiler yayılmaya başlamıştı. Sonunda beklenen büyük güncelleme geldi ve PUBG Mobile’ın yapı taşları değişti. İlgili güncellemenin dosya boyutu yaklaşık 440MB kadar.

PUBG Mobile 0.11.0 Güncellemesinin Özellikleri Neler?

Resident Evil 2’den hatırlayacağınız ana menü müziği 0.11.0 güncellemesi ile birlikte oyuna eklendi. Ayrıca Pandemic Treasure eklentisini aktif hale getirerek Resident Evil 2 kostümlerini de kullanılabilir olacak.

Saldırı tüfekleri savaş modu için gelen yenilikle birlikte SMG mermileri ikiye katlanmış olacak.

Oyunun birinci yılının arkada kalmasına özel olarak özel eşya, avatar ve çeşitli kişiselleştirme detayları PUBG mobile’a eklendi.

Vikenti haritası üzerine yapılan çalışmanın ardından ay ışığı hava durumu haritaya özel olarak eklendi.

Zombie: Survive Till Dawn oyun modu ise bu güncellemenin getirdiği geçici bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesi ile birlikte gelen değişimler yalnızca oynanışla sınırlı kalmıyor. Oyuncu bağlantılarını ve diğer özelliklerini takip edebileceğiniz yeni bir özellik olan Connection alanı da oyuna eklenmiş oldu.

Henüz kullanmış olduğunuz cihazda bu güncelleme çalışmıyorsa uygulama mağazasına girerek oyunu son sürüme update etmeyi unutmayın.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu