AndroTabletSamsung

Dev Samsung Tableti Galaxy View Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı

Popüler bir alışveriş sitesinde Galaxy View’in yanlışlıkla satışa sunulmasıyla birlikte ürünün genel özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı.

Geçmiş dönemlerde yanlışlıkla yapılan birçok satışın haberini okumuştuk ve bu haberlere bir yenisi daha eklenmiş durumda. “Adorama” çevrimiçi alışveriş platformunda, henüz dünyaya duyurulmamış olmasına rağmen 18.4 inç büyüklüğündeki Samsung tableti Galaxy View’ı satışa sunarak hem özelliklerini hem de fiyatını öğrenmemizi sağladı. Acaba reklam amaçlı bilinçli bir yanlışlık mı oldu sorusu kafamızı kurcalasa da bu konuda Adorama’ya teşekkür borcumuz olduğunu düşünüyoruz.

Geniş ekranında Full HD çözünürlük özelliğinin yanı sıra, 120ppi piksel yoğunlukta desteklenecek. Exynos 7580 1.6GHz saat hızında çalışan işlemcisi de cihazı güçlü bir konuma getiriyor. 2GB RAM belleği kullanılan ve 32GB yerel depolama alanıyla ön plana çıkan bu tablette microSD hafıza kartı sayesinde 128GB’a kadar ek depolama alanı edinilebiliyor. 2.1MP Full HD çözünürlükteki kamerasıyla kaliteli kayıtlar yapılabilirken, cihazın arka kısmında kamera bulunmuyor.

Wi-Fi, Cat.6LTE ve 3G olmak üzere üç farklı bağlantı desteğinin bulunduğu bu cihazda yer alan GPS desteğiyle birlikte ihtiyaç duyulan her an navigasyon özelliği de aktif olarak kullanılabiliyor.

Yukarıda bahsedilen tüm ayrıntıların dışında Samsung’un dev tableti Galaxy View’da bulunan 5700mAh gücündeki bataryanın, 8.5 saat dolana kadar video oynatabildiği söyleniyor. Cihaz hakkında yapılan yorumları dikkate aldığımızda, batarya gücünün daha yüksek olması gerektiği söyleniyor.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu