Huawei

Huawei ve Leica İşbirliği Duyuruldu!

Son zamanlarda ürettiği akıllı telefon modelleriyle gündemde olan Huawei firması, Londra’ da bir etkinlik düzenlemiş ve yeni P9 serisini duyurmuştu. Huawei P9 serisinde teknik özelliklere baktığımızda göze çarpan en önemli özelliklerden biri kamera görünüyordu. Açıklanan kamera özelliklerinde Huawei P9, Huawei P9 Lite, Huawei P9 Plus akıllı telefonlarında Leica imzalı kamera modülü kullanıldığı belirtilmişti.

Ancak dün Çin teknoloji sitelerinde, Huawei P9 serisinde sanılanın aksine Leica kamera modülü kullanılmadığı belirtiliyordu. Huawei firması da bu söylentileri sona erdirmek adına bugün Leica firması ile işbirliği içinde olduğunu duyuran bir açıklama yaptı. Bu açıklamanın ardından Leica’ da bu açıklamaya katılarak işbirliğini kendi basın bülteninde duyurdu. Böylece iki güçlü firmanın kamera modeli konusunda işbirliği içinde olduğu teyit edilmiş oldu.

Şimdi ise gözler Huawei P9 serisi akıllı telefonların satışına çevrildi. Firma yeni amiral gemisi serisine ve kamera özelliklerine oldukça güveniyor.

Huawei P9 Kamera konulu Tanıtım Videosu;


https://youtu.be/EPwpFojqFww


Huawei P9 Tasarım konulu Videosu;

https://youtu.be/mYaAmhXrNUc

Huawei P9 ile Çekilen Fotoğraflar

Kaynak: xda

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu