LG

LG Stylus 2 Plus Resmen Tanıtıldı

Şubat ayında düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde Stylus 2’yi modelini tanıtan LG, bu kez telefonun güçlü versiyonu olan Stylus 2 Plus modeli ile kullanıcılarının karşısına çıktı.

LG Stylus 2 Plus Teknik Özellikleri

Stylus 2 Plus modelinde gözle görülür şekilde donanım yükselmesi olduğunu görüyoruz. 5.7 inç ekran büyüklüğü olan telefona IPS tabanlı Full HD panel eşlik ediyor.
Stylus 2 modelinde dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemciye yer veren LG, Stylus 2 Plus modelinde sekiz çekirdekli Snapdragon 430 işlemci kullanıyor.

LG Stylus 2 Plus Resmen Tanıtıldı
Bellek birimine baktığımızda da ciddi bir yükselişin olduğunu fark ediyoruz. Stylus 2 modelinde 1.5-2 GB RAM ve 16 GB depolama alanına yer veren LG, Stylus 2 Plus modelinde 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına yer veriyor.
3.000 mAh kapasiteli bataryasından güç alan telefon, Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle kutusundan çıkıyor. 16 MP çözünürlüğünde arka kamera, 8 MP çözünürlüğünde ön kamera, 4.5G LTE ve çift Sim Kart desteği telefonun diğer özellikleri.
LG Stylus 2 Plus bu yıl Haziran ayında piyasadaki yerini alacak. Telefonun fiyatının 340 dolar şeklinde olacağı açıklandı.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu