Teknoloji

Philips TV’ler Android Lollipop’la Satılacak

Reklam

Philips Android işletim sistemine sahip ikinci nesil televizyonlarını piyasaya sürmek için tüm hazırlıklarını sürdürüyor. Android Lollipop sürümüne sahip Philips TV’ler 2015 yılı bitmeden piyasaya sürülecek.
“Ambilight aydınlatma teknolojisi” ile piyasaya sürülecek olan yeni nesil Philips TV’ler sahip oldukları şık tasarım ve kaliteli performans özellikleriyle birlikte kullanıcılarını tatmin edecek gibi gözüküyor. Philips akıllı televizyonları; Catch up TV servisi, Video-on-demand ve OnLive çevrimiçi oyun oynama sistemini sunacak. Sistem üzerinde Philips TV’lerin kendine has ara yüzü bulunduğu gibi sistem aynı zamanda Google Play Store ile beraber Android TV ara yüzünü de sunacak. Android işletim sistemiyle çalışan bu televizyonların TP Vision tarafından alıcılarla buluşturulacağı açıklandı.

Philips TV’ler Android Lollipop’la Satılacak!
Philips TV’ler Android Lollipop’la Satılacak!
Şirketin Smart TV bölümünde başkanlık görevini sürdüren Albert Mombarg, Android dünyasına dahil ettikleri yeni akıllı TV’lerin kendileri adına gurur kaynağı olduğunu açıkladı. Android işletim sistemine sahip akıllı TV satışlarının beklenen düzeyin üzerinde olması durumunda Philips firmasının bu konuda yeni atılımlar yapacağını düşünsek te şimdilik Philips firması tarafından bu konuyla ilgili yapılan herhangi bir açıklama yok.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu