Sosyal Medya

Twitter’dan Fotoğraf Düzenleme Güncellemesi!

Dünyanın en büyük yeni nesil sosyal ağlarından birisi olan Twitter, kullanıcılarına en iyi deneyimi sunabilmek için yeni güncelleştirmeleri de ardı ardına gerçekleştiriyor. En yakın rakibi Facebook’u yakalamak için harıl harıl çalışan Twitter, yeni güncellemesi Fotoğraf Düzenleme seçeneği ile ayrı bir sükse yapacağa benziyor.

twitter-resim-düzenleme
Twitter’da Fotoğraf Düzenleme Dönemi!
Twitter yayınladığı güncelleme sayesinde kullanıcılarına, paylaşmak istedikleri fotoğrafları göndermeden önce düzenleyerek fotoğraflara farklı özellikler katma imkanı sağlıyor.

Fotoğrafları yayınlamadan önce, farklı filtre ve efektlerin kullanılmasını sağlayan Fotoğraf düzenleme güncellemesi ile, Twitter kullanıcıları alışılagelmişin dışında farklı bir deneyim yaşayacaklar. Twitter’da kullanmak istediğiniz efekt ve filtreleri ayarladıktan sonra, ilgili kaydırma tuşu ile efektlerin fotoğraflar üzerindeki etkileri de rahatlıkla ayarlanabilmekte.

Sosyal Medya Haberlerimize Göz Atın Twitter 2015 Yılına Yeniliklerle Giriyor! Haberimizi Okuyun!

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu