Xiaomi

Xiaomi Redmi 3 Piliyle Bir Adım Önde

Teknoloji sektöründe yaptığı atılımlarla dikkat çekmeyi başaran Xiaomi firmasının haftaya tanıtmayı planladığı Redmi 3’ün özellikleri şimdiden elimize ulaşmaya başladı. Bu makalemizde değindiğimiz konuysa Redmi 3’ün bataryası nasıl olacak?

Redmi 3’ün orta seviye telefonlar sınıfında yer alması bekleniyor. Telefonu en fazla ön plana çıkaran ayrıntılarından bir tanesi şüphesiz ki bataryası olacak. Weibo kaynaklı habere göre Redmi 3 bataryası 4,100mAh gücünde olacak.

Xiaomi Redmi 3 Piliyle Bir Adım Önde

Cihazın diğer özellikleri de rakiplerinden aşağı kalır gibi değil. Ekranın 5inç kadar olması bekleniyor. Snapdragon 616 yonga seti cihaza güç verecek. 2GB RAM olması beklenirken yerel hafızanın geliştirilebilir özellikte 16GB olması bekleniyor.

Redmi 3 ön kamerası 8MP, arka kamerası 13MP çözünürlükte olacak. Cihaz Android 5.1.1 Lollipop sürümüyle alıcılarıyla buluşacak. Cihazla ilgili tüm ayrıntılar 12 Ocak tarihinden itibaren daha net hale gelmeye başlayacak. Şimdilik Redmi 3 fiyatı ne kadar olacak bilemiyoruz.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu