AndroidAndroTabletMobilSamsung

Yeni Sürüm Touchwiz’de Tema Desteği Gelebilir.

Reklam

Touchwiz, Samsung marka telefonlar sayesinde teknoloji dünyasının gündemine geldi. Bu günlerde ise, alanında yeniden gündem oluşturabilecek bir yenilik peşinde olduğu biliniyor.
Bu yenilik Touchwiz’e tema desteğinin olacağı yönünde kullanılacak. Zira Samsung kullandığı arayüzü düzenleyerek, daha kullanışlı bir hale getirmenin peşinde.

Samsung arayüzü hakkındaki şikayetlerin başında, arayüzün telefonların yavaşlamasına sebep olması geliyor. Özellikle şikayet konusu olan arayüzün bu sıkıntıyı Android 5.0 Lolipop ile atlatması bekleniyor. Bu nedenle Samsung kullanıcılarına tıpkı LG ve Sony gibi firmaların yaptığı gibi tema desteği sunmayı hedefliyor. Samsung’un bunu yapmasının, sorunu büyük oranda çözmesi bekleniyor.

Kısa süre öncesinde sızan bazı görüntülerde, Touchwiz’de bu özellik görülmüş durumda. Ancak arayüzdeki değişikliklerin neler olduğu konusunda, şuan için herhangi bir net bilgiye ulaşılmış değil. Kullanıcıların beklentileri ise, CyanogenMod’daki gibi tema sayesinde telefonun birçok özelliğinin değiştirilebilmesi yönünde.

Reklam

Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile gelmesi beklenen temanın, Galaxy Note 3, Galaxy S4, Galaxy Note 4, Galaxy Alpha ve Samsung Galaxy S5 modellerini kapsaması düşünülüyor. Bu sayede başlangıç olarak bu gruba dahil olan kullanıcıların, özellikle telefonlarının yavaşlığı konusunda bir çözüme kavuşmaları çok yakın gibi görünüyor.

Touchwiz
Touchwiz,Samsung Touchwiz,Tema Desteği
Touchwiz-2
Touchwiz,Samsung Touchwiz,Tema Desteği
Konuyla ilgili yorumlarınızı, aşağıdaki yorum kısmından yaparak, editörlerimiz ve diğer takipçilerimiz ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Samsung Haberleri

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Cevap Yazın

Reklam
Başa dön tuşu