AndroidTeknoloji

İnstagram Video Reklamları başlattı

Şimdiye kadar reklam ile ilgili pek bir kaygısı olmayan Instagram, video reklamların dönemini de başlatıyor. Instagram’da yayınlanacak video reklamlar ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Facebook’un Geçen senelerde satın aldığı Instagram, ağır ağır reklam yayınlarını yoğunlaştırıyor. En Son olarak Instagram’da, bu sabah bakımından video reklamların çağı de başladı.

15 saniye uzunluğundaki video reklamlar, ilk etapta kullanıcıların fotoğrafları görüntüledikleri anne sayfada tespit edecek sayıda fotoğrafların arasına destekçi olarak eklenecek.

Instagram’daki video reklamları, bir an önce Disney ve Cartoon Network benzeri malum firmaların yanında Lancome, Activision ve Banana Republic benzeri kocaman şirketler tecrübe amaçlı yayınlayacak. İlerleyen dönemde ise reklam alımları tüm üyeler amaçlı etkin olacak.

Instagram’ın kullanıcılanın kullanma şeklini bozmayacak ve hem de kullanıcının reklamları izlemesini temin edecek özel bir taktik üstünde , uzunca süredir çalıştığı bilinmesine nazaran , tam anlamıyla video reklamların nerelerde görüneceği şuan için kesinlikle olarak bilinmiyor.

Az sayıda reklam ile kullanıcı kaybını engellemek talep eden Instagram’ın reklam alma ile ilgili da belli kotalara sahip olacağı düşünülüyor .

Ayrıca Instagram’da yayınlanacak reklamlarda sert kaidelerin da uygulanmasının yanında gerçek amaç kitleler amaçlı yayınlanacak reklamlar ile kullanıcılara emniyetli ve rastlamak isteyecekleri reklamlar gösterileceği de bildiriliyor .

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu