Sosyal Medya

TweetDeck Vine Arama Özelliğini Kullanıma Açtı

Sosyal medya uygulaması Twitter' ı en etkin olarak kullanabildiğimiz platformlardan biri bildiğiniz gibi TweeDeck. Birden fazla Twitter hesabınızı ekleyebildiğiniz, tweet zamanlaması yapabildiğiniz, arama ve diğer fonksiyonları ile gelişmiş bir yapıya sahip olan TweetDeck son olarak Vine arama özelliğini de aktif hale getirdi.

Arama özelliğinde istediğiniz resim, video, gif gibi özel aramaları kullanabildiğimiz bu platform Twitter üzerinden hemen hemen her şeyi bulmanıza yardımcı olurken Vine video aramalarını da bu özelliğe eklemesiyle daha bir kullanışlı hale gelmiş durumda.

TweetDeck

Daha önce paylaştığınız Vine videolarınızı TweetDeck arama özelliği ile kolayca bulup, arkadaşlarınıza rahatça payalaşabileceksiniz. Vine uygulamasını kullananlar için ve sık sık bu kısa videoları Twitter üzerinden paylaşanlar için TweetDeck gayet güzel bir özellik eklemiş durumda.

 

Sizde iyi bir Twitter kullanıcısı iseniz TweetDeck uygulamasını ister web üzerinden ister bilgisayarınıza kurarak bu deneyimleri yaşayabilirsiniz. Günümüzde Twitter paylaşımları için bir çok platform bulunmakla beraber TweetDeck bunların yanında sadece Twitter hesapları kullananlar için gayet güzel bir çözüm. Twitter' a ait olan bu platforma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

TweetDeck

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu