Android

Android Telefonları Hızlandıran 6 Tema Uygulaması

Akıllı telefon cihazların çoğu modellerinde çeşitli versiyonları kullandıkları Android işletim sistemi zamanla alışkanlık yapmakta ve bu alışkanlık kullanıcıları çoğu zaman sıkmakta. Ekran görüntüsünden arka plana kadar birçok farklı tema uygulamasını sanal mağazalardan edinebilmekteyiz. İsteğe göre ücretli ya da ücretsiz olan bu temalar alışılagelmiş Android kullanımını daha eğlenceli hale getiriyor.
Üstelik telefonların performansını arttırdığı da iddia edilen Android telefonlarının hızlanmasını ve rahat kullanım sağlayacak 6 tema uygulaması hangileri, bu haberimizde 6 Android Launcher uygulamasını sizler için bir araya getirdik.

CM Locker

CM Locker

Yıllar önce düşündüğünüzde dokunmatik telefonlar hayal ürünü gibi dururken şimdi daha üst düzey telefon sahibi olmak için çaba sarf ederiz. Fiyatlar yükseldikçe yükselir ve güvenlik kaygımız da artar. Özellikle telefonumuzdaki belge, doküman veya fotoğraflara izinsiz ulaşılmak istenmesi, eş-dost veya aile tarafından kurcalanma girişimleri canımızı sıkar. işte CM Locker uygulamasını telefonuna kuran kişi, kendisinden izin almadan telefona girmek isteyen veya telefonun tuş kilidini açmak isteyen kişinin fotoğrafını çekiyor ve en hızlı şekilde size mail atıyor. Müthiş bir uygulama. Ücretsiz olan bu uygulama ile tuş kilidinizi açmadan fotoğraf çekebiliyor ve mesajlarınızı anında okuyabiliyorsunuz.

CM Locker – Google Play İndir

Win 10 Launcher

Win 10 Launcher

Android işletim sistemi ara yüzünden sıkılan ve tanıdık bir yüz arayan kullanıcıların, PC’lerinden veya tabletlerinden aşina oldukları Windows 10’u telefonlarına da yüklemelerine olanak tanıyan Win 10 Launcher, ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Telefonu fazla kasmadan kurulabilen ve çalıştırılabilen uygulama telefonunuzu daha eğlenceli hale getiriyor.

Win 10 Launcher – Google Play İndir

Nova Launcher

Nova Launcher

Kişiselleştirme zenginliği olarak diğer launcher uygulamalarına göre oldukça önde olan Nova Launcher, kurcalaya kurcalaya bitiremeyeceğiniz kadar seçeneğe sahip. Demo sürümü ücretsiz olan Nova’nın, daha enerjik ve bol içerikli, ücretli sürümü de mevcut. Masaüstünüzün rengini, ikonlarınızın dizilişini ve modellerini, widget yerleşimlerini hızlıca yapmanız mümkün.

Holo Launcher

Holo Launcher
En az Android 4.0.4 sürümünde çalışanHolo Launcher oldukça faydalı bir uygulamadır. Android 4 sürümünden daha yenilerinde de çalışabilmesi, diğer launcher uygulamarından farklı bir özellik. Dokunmadan parmak ile kontrol etme imkanı, klasörlerin yerleşimi gibi konularda oldukça güçlü ve üstelik ücretsiz.

Holo Launcher – Google Play İndir

Themer

Themer
Tüm launcher uygulamaları, kendi sınırlamaları içinde değişikliklere izin verirkenThemer uygulaması, adından da anlaşılacağı gibi telefonunuzun temalarını sıfırdan oluşturabilmenize yarıyor. Ücretsiz olan bu uygulama oldukça yaratıcı niteliğe sahip.

Themer – Google Play İndir

Zero Launcher

Zero Launcher
En tanındık launcher uygulamalarından olan Zero Launcher kategorisinde en hızlı başlayan ve işlem yapan uygulama. Üstelik 1 MB’lık boyutu ile telefon hafızanızı hiç yormuyor. 3D Grafik yapısı ile oldukça renkli fırsatlar sunuyor.

Zero Launcher – Google Play İndir

Nadir

Akıllı telefon konularına oldukça ilgili olan yazarımız, AndroideGeL Teknoloji Haber sitesi için yazıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu