Uygulama

Android’in En Hızlı Galeri Uygulaması: QuickPic Gallery

QuickPic Gallery uygulaması ile hali hazırda gelen galeri uygulamanızı bir kenara bırakıp, tema desteği de var olan bu uygulama galeri uygulamanızı kendinize göre değiştirip, kişiselleştirebilirsiniz. Materyal design tasarımı QuickPic Gallery uygulamasına kendine has hoş bir görünüm yakalamış. Google Play mağazada bulunan galeri uygulamalarına nazaran taşıma, kesme, yeni klasör oluşturma, yeniden isimlendirme gibi işlemleri yapmak artık çok pratik ve şaşırtıcı oranda hızlı. Ayrıca Quickpic Gallery cihazınızdaki tüm fotoğrafları önbelleğine alarak galerideki fotoğraflarınıza bakarken uzun süreler yüklenmesini beklemiyorsunuz.

Uygulamanın bir artısı da bulut desteği olması. Google Drive, OneDrive, Yandex Disk, Dropbox gibi popüler bulut depolamalarına entegrasyon desteği bulunan QuickPic Gallery bununla da yetinmeyip CM Cloud adında kendi bulut depolamasının kullanımını da imkan veriyor. Uygulamanın bulut özelliğini arkadaşlarınıza tavsiye ederek 1 TB’a kadar depolama alanı kazanabiliyorsunuz. 

Android’in En Hızlı Galeri Uygulaması: QuickPic Gallery

Wifi Transfer özelliği ile istediğiniz zaman wifi üzerinden fotoğraf veya videolarınızı hızlıca gönderebiliyorsunuz. Otomatik yedekleme özelliği bulunan uygulamanın, her çektiğiniz fotoğraf veya videoyu otomatik olarak kullandığını bulut hesabına kolayca yedekleyebiliyorsunuz.

Özelliklerine baktığımızda Quickpic Gallery oldukça başarılı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Google Play Mağazadan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamanın içerisinde şu ana kadar hiç reklam görmedik. Reklamların uygulama geliştiricileri desteklediğini de düşünürsek QuickPic Gallery uygulamasını yapanlar kimseyi rahatsız etmeden pratik, hızlı, stabil, son derece kişiselleştirilebilir ve daha bir çok özelliği ile Quickpic Gallery’i ortaya çıkarmış ve Android kullanıcılarına sunmuşlar. Kesinlikle tavsiye ediyoruz…

Uygulamanın Google Play adresine gitmek için tıklayın.

Nadir

Akıllı telefon konularına oldukça ilgili olan yazarımız, AndroideGeL Teknoloji Haber sitesi için yazıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu